Bujinkan Czech Dojo - Ninjakids

    Tento projekt určený pro děti vznikl ve splupráci učitelů Bujinkan Czech Dojo. Výukou dětí se Bujinkan Czech Dojo začalo zabývat před téměř 20 lety. Po celé České republice nyní již funguje několik dojo pod vedením zkušených, certifikovaných učitelů Bujinkanu. Cílem tohoto webu je centrálně informovat veřejnost o aktivitách jednotlivých dojo a zpřístupnit tak široké veřejnosti možnost výuky bojových umění pro jejich děti.

    Několikrát ročně také probíhají společné akce jednotlivých dojo, právě pod hlavičkou NINJAKIDS.

MOTTO: Naše děti jsou naše budoucnost.


Historie projektu

    Prvotní práci s dětmi zahájil náš učitel Shihan Luboš Pokorný. Pod jeho vedením vyrostlo v České republice mnoho dalších učitelů, kteří se postupně začali  v rámci své činnosti věnovat i dětem. Vznikly jednotlivé dojo pro děti, které v souladu s tradicí Bujinkan Czech Dojo úzce spolupracují. Prvními vlaštovkami koncentrované spolupráce byly společné víkendové pobyty, konané před začátkem prázdnin. Na těchto pobytech se setkávaly děti z jednotlivých dojo a měli tak možnost poznat nové kamarády a poměřit své schopnosti a dovednosti. Nyní již bývá pravidlem vícedenní prodloužený víkend a několik společných akcí během celého roku. Již teď se těšíme na nové projekty a akce vznikající ve spolupráci spousty nadšenců z řad Bujinkan Czech Dojo.


Naši uživatelé

    Naše aktivity, které zde prezentujeme cílí na děti ve věku od 5 let až do věku jejich dospělosti. Děti v tomto věku získávají základní návyky, zkušenosti v sociálních vztazích a také prochází obdobím hledání si své pozice ve společnosti. V tomto všem jim mohou být nápomocny zkušenosti získané z našich kroužků pod vedením odborných učitelů. Profily jednotlivých učitelů najdete v sekci Učitelé. V Novinkách najdete informace o aktuálních akcích a také archiv akcí, které již proběhly. Pořádáme taky veřejné akce určené nejen pro naše dětské studenty a členy našich dojo, ale i pro širokou veřejnost. Sledujte s námi naše aktivity a dopřejte svým dětem činnosti, které je posouvají v jejich životě dál.


Kontakt

Ninjakids

Pokorný Luboš - Praha
Martin Morcinek - Třinec
Jančařík Stanislav - Ostrava
Nohel Jiří - Rousínov
Turek Milan - Chomutov
Vlč Jan - Nezamyslice
Tomsa Martin - Ostrava


Pokorný Luboš-739 500 603
Nohel Jiří - 777 871 345
Vlč Jan - 778 497 718
Milan Turek - 777 227 756
Martin Morcinek-736614605