Trénink

Jak začít?

 

Děti, přijďte si to vyzkoušet a sami poznáte, jestli vás to bude bavit. Pro první tréninky potřebujete pouze přezůvky (papuče, cvičky, sálovky atd.) a nějaké oblečení na trénink, tepláky a tričko, nejlépe s dlouhým rukávem. Když vás to bude bavit a vydržíte, obvyklým cvičebním oblečením je černé kimono s páskem.Nemusíte se bát, že by jste na tréninku něco nezvládli či neuměli. Na tréninku jste přeci od toho, aby jste se to naučili.

 

    Tréninky jsou určeny pro děti přibližně od 7  do 15 let. Přibližne proto, protože věk dítěte až tak nerozhoduje, jako spíš jde o jeho zájem a pozornost , kterou věnuje tréninku a v první řadě, jestli dítě tréninky vůbec baví. Z tohoto důvodu mají děti možnost si trénink vyzkoušet. Pokud je trénink zaujme, pak už stačí podat jen přihlášku a pravidelně se zůčastňovat tréninků.

 

Jak vypadá trénink?

 

Tak děti, už se těšíte na trénink? Jak vypadá trénink konkrétně, nejlépe poznáte přímo na tréninku, ale budu se snažit vám tu něco napsat.

kaligrafie "lev" nakreslená soke Hatsumim pro vás, děti, podzim 2008

    Trénink začínáme rozcvičováním a protahováním. Věšinou zde u toho máme čas na to si popovídat o všem možném, pokud nás teda nějací nezbedníci neruší. Když se zahřejeme, můžeme pokračovat tréninkem, kde se učíme základní chůzi, kotouly, techniky, principy a myšlenky bojového umění. Každý tak jak nejlépe umí a dovede.

    Trénink dětí se liší od tréninku dospělých. Je veden formou hry s cílem rozšíření fyzických a pohybových dovedností dětí. 

   Děti mají také možnost po domluvě se zúčastnit spolu s rodiči tréninku dospělých jako diváci.

Cílem tréninku dětí není vedení k agresivitě či rváčství, ale právě naopak !!!

Jde o trénink sebepoznání, sebeovládání a disciplíny a následování myšlenky pokory a přátelství.

Těším se na vaši účast na tréninku a přeji Vám mnoho úspěchů a vytrvalosti na samotném začátku cesty bojových umění.


Kontakt

Ninjakids

Pokorný Luboš - Praha
Martin Morcinek - Třinec
Jančařík Stanislav - Ostrava
Nohel Jiří - Rousínov
Turek Milan - Chomutov
Vlč Jan - Nezamyslice
Tomsa Martin - Ostrava


Pokorný Luboš-739 500 603
Nohel Jiří - 777 871 345
Vlč Jan - 778 497 718
Milan Turek - 777 227 756
Martin Morcinek-736614605